Novel Real Estate Logo

J2971 - Продажба - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 12/05/2023  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток-север 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 80000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 58 m2. Екстра: Централно Парно, Клима, Лифт, Нова Зграда. Цена: 80000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 58 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 80000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 58 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 80000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links