Novel Real Estate Logo

H0168 - Издавање - Деловен Објект, Пинтија

Општи информации:

Последна промена: 05/05/2023  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 1415 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен деловен објект во Скопје, Пинтија со површина од 1415 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 0 EUR
Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Pintija so povrshina od 1415 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Pintija so povrshina od 1415 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links