Novel Real Estate Logo

G0176 - Издавање - Магацин, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/03/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава магацин во Скопје, Центар со површина од 80 m2. Екстра: Цена: 250 EUR
Se izdava magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava magacin vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links