Novel Real Estate Logo

F1382 - Издавање - Локал, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 27/07/2022  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 145 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен локал во Скопје, Аеродром со површина од 145 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 1500 EUR
Se izdava prazen lokal vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 145 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 145 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links