Novel Real Estate Logo

E2622 - Издавање - Канцеларија, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 122 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Капиштец со површина од 122 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 1000 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 122 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 122 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links