Novel Real Estate Logo

E2571 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 17/05/2024  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 350 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 52 m²
320 €
Се издава Канцеларија во Центар 54 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 45 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links