Novel Real Estate Logo

E2521 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 12/05/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 95 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 900 €
Депозит: 900 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 95 m2. Екстра:. Цена: 900 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 95 m2. Ekstra:. Cena: 900 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 95 m2. Ekstra:. Cena: 900 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links