Novel Real Estate Logo

E2488 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 22/03/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 118 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 1420 €
Депозит: 1420 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 118 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 1420 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 1420 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 1420 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links