Novel Real Estate Logo

E2436 - Издавање - Канцеларија, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 01/12/2022  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 213 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 213 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 213 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 213 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links