Novel Real Estate Logo

E2431 - Издавање - Канцеларија, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 17/10/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 160 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Ориентација: Запад - Север 
Година на градба: 2014 
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 1600 €
Депозит: 1600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Кисела Вода со површина од 160 m2. Екстра:. Цена: 1600 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 160 m2. Ekstra:. Cena: 1600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 160 m2. Ekstra:. Cena: 1600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links