Novel Real Estate Logo

E2428 - Издавање - Канцеларија, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 29/09/2022  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Подрум: да 
Централно Парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 110 m2. Екстра: Централно Парно, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 400 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 110 m2. Ekstra: Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 110 m2. Ekstra: Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links