Novel Real Estate Logo

E2401 - Издавање - Канцеларија, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 01/12/2022  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 100 m2. Екстра: Клима. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links