Novel Real Estate Logo

E2393 - Издавање - Канцеларија, Аеродром - Нова Железничка

Општи информации:

Последна промена: 17/03/2023  
Населба: Аеродром - Нова Железничка  
Локација:  
Површина: 258 m²
Број на соби:
Кат: мезанин 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Аеродром - Нова Железничка со површина од 258 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Реновиран. Цена: 2000 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 258 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 258 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links