Novel Real Estate Logo

E2125 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 17/08/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Подрум: да 
Централно Парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 55 m2. Екстра: Централно Парно, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 350 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
400 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 52 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 52 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links