Novel Real Estate Logo

E1818 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 358 m²
Број на соби: 10 
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 358 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 0 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 358 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 358 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links