Novel Real Estate Logo

E1677 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 25/01/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Имотен лист:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 130 m2. Екстра: Употребна дозвола. Цена: 800 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Upotrebna dozvola. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra: Upotrebna dozvola. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links