Novel Real Estate Logo

E1155 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 03/05/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 110 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 1000 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 110 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 110 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links