Novel Real Estate Logo

E0837 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 14/01/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 444 m²
Број на соби: 11 
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 5772 €
Депозит: 5772 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 444 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт. Цена: 5772 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 444 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 5772 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 444 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 5772 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links