Novel Real Estate Logo

C0746 - Издавање - Куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 05/01/2023  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 496 m²
Број на соби: 10 
Број на спални:
Кат: приземје + 2 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 7 тераси 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 655 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празна куќа во Скопје, Црниче со површина од 496 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Двор, Аларм, Камера, Џакузи. Цена: 2000 EUR
Se izdava prazna kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 496 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 496 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links