Novel Real Estate Logo

C0697 - Издавање - Куќа, Водно

Општи информации:

Последна промена: 09/10/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 650 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Тераса: da 
Клима:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 4000 €
Депозит: 4000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Водно со површина од 650 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Паркинг, Двор, Базен. Цена: 4000 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 650 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 4000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Vodno so povrshina od 650 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 4000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links