Novel Real Estate Logo

C0573 - Издавање - Куќа, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 27/03/2023  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 275 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: 60м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1700 €
Депозит: 1700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празна куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 275 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Паркинг, Гаража. Цена: 1700 EUR
Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 275 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking, Garaza. Cena: 1700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 275 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Parking, Garaza. Cena: 1700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links