Novel Real Estate Logo

C0467 - Издавање - Куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 19/05/2023  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 205 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Подрум: 23м2 
Година на градба: 2001 
Двор: 368 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1300 €
Депозит: 1300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 205 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 1300 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 205 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 1300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 205 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 1300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links