Novel Real Estate Logo

C0282 - Издавање - Куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 04/04/2023  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 100м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1800 €
Депозит: 1800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 350 m2. Екстра: Сопствено парно, Клима, Паркинг. Цена: 1800 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 350 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Parking. Cena: 1800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 350 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Parking. Cena: 1800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links