Novel Real Estate Logo

C0279 - Издавање - Куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 03/05/2023  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 200 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + кат + пот  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 150м2 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 850 €
Депозит: 850 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Козле со површина од 200 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Клима. Цена: 850 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 200 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza, Klima. Cena: 850 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 200 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza, Klima. Cena: 850 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links