Novel Real Estate Logo

B0734 - Издавање - Кат од куќа, Центар

Општи информации:

Последна промена: 20/10/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен кат од куќа во Скопје, Центар со површина од 130 m2. Екстра:. Цена: 800 EUR
Se izdava prazen kat od kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra:. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kat od kukja vo Skopje, Centar so povrshina od 130 m2. Ekstra:. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links