Novel Real Estate Logo

B0733 - Издавање - Кат од куќа, Жданец

Општи информации:

Последна промена: 14/08/2023  
Населба: Жданец  
Локација:  
Површина: 150 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 150м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Жданец со површина од 150 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 1500 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Zdanec so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Zdanec so povrshina od 150 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links