Novel Real Estate Logo

B0693 - Издавање - Кат од куќа, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 10/07/2020  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Двор:
Клима:
Сопствено парно:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Кисела Вода со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Греење на струја, Двор. Цена: 230 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Dvor. Cena: 230 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja, Dvor. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links