Novel Real Estate Logo

B0622 - Издавање - Кат од куќа, Жданец

Општи информации:

Последна промена: 27/04/2023  
Населба: Жданец  
Локација: ул. Девол 
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Двор: 300м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 680 €
Депозит: 680 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава стан во Скопје, населба Жданец, 110 м2 лоциран на 1 кат со прекрасен поглед на градот и двор со место за скара.

Станот има сигурносна врата, широко отворена пространа и модерно опремена дневна соба која има пристап до сопствен балкон со спектакуларен поглед на градот, трпезарија и комплетно опремена кујна од отворен тип.2 спални со вградени гардероби и една од нив со балкон.

1 купатило и 1 гостински тоалет, индивидуално парно, клима, интернет конекции, кабловска телевизија и паркинг простор во дворот за 2 возила.

Se izdava stan vo Skopje, naselba Zdanec, 110 m2 lociran na 1 kat so prekrasen pogled na gradot i dvor so mesto za skara.

Stanot ima sigurnosna vrata, shiroko otvorena prostrana i moderno opremena dnevna soba koja ima pristap do sopstven balkon so spektakularen pogled na gradot, trpezarija i kompletno opremena kujna od otvoren tip.2 spalni so vgradeni garderobi i edna od niv so balkon.

1 kupatilo i 1 gostinski toalet, individualno parno, klima, internet konekcii, kablovska televizija i parking prostor vo dvorot za 2 vozila.

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti:

Se izdava stan vo Skopje, naselba Zdanec, 110 m2 lociran na 1 kat so prekrasen pogled na gradot i dvor so mesto za skara.

Stanot ima sigurnosna vrata, shiroko otvorena prostrana i moderno opremena dnevna soba koja ima pristap do sopstven balkon so spektakularen pogled na gradot, trpezarija i kompletno opremena kujna od otvoren tip.2 spalni so vgradeni garderobi i edna od niv so balkon.

1 kupatilo i 1 gostinski toalet, individualno parno, klima, internet konekcii, kablovska televizija i parking prostor vo dvorot za 2 vozila.


Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links