Novel Real Estate Logo

B0308 - Издавање - Кат од куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 18/03/2024  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север-југ 
Двор: да 
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 650 €
Депозит: 650 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Козле со површина од 120 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг, Гаража. Цена: 650 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 120 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 650 EUR

Слични Огласи

Се издава Кат од куќа во Козле 120 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Козле 120 m²
700 €
Се издава Кат од куќа во Козле 120 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 120 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Garaza. Cena: 650 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links