Novel Real Estate Logo

B0174 - Издавање - Кат од куќа, Жданец

Општи информации:

Последна промена: 02/11/2022  
Населба: Жданец  
Локација:  
Површина: 106 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Жданец со површина од 106 m2. Екстра: Сопствено парно, Клима, Нова Зграда, Паркинг, Аларм, Камера, Џакузи. Цена: 1000 EUR
Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Zdanec so povrshina od 106 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Nova Zgrada, Parking, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Zdanec so povrshina od 106 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Klima, Nova Zgrada, Parking, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links