Novel Real Estate Logo

A9796 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 06/10/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 67 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 67 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 67 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 65 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 63 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 67 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links