Novel Real Estate Logo

A9525 - Издавање - Стан, Мичурин

Општи информации:

Последна промена: 02/11/2023  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 50 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 220 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 50 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 220 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 50 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links