Novel Real Estate Logo

A9272 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 19/06/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 88 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 88 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 88 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 86 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 87 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 88 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links