Novel Real Estate Logo

A8779 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 16/01/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: + 10м2 
Ориентација: север-југ 
Година на градба: 2014 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 86 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Лифт, Гаража. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Lift, Garaza. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Lift, Garaza. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links