Novel Real Estate Logo

A8649 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 24/02/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 120 m2. Екстра: Лифт, Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 120 m2. Ekstra: Lift, Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 120 m2. Ekstra: Lift, Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links