Novel Real Estate Logo

A8514 - Издавање - Стан, Аеродром - Нова Железничка

Општи информации:

Последна промена: 11/06/2024  
Населба: Аеродром - Нова Железничка  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром - Нова Железничка со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links