Novel Real Estate Logo

A7910 - Издавање - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 27/05/2019  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 51 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 51 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 50 m²
300 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 48 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 51 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links