Novel Real Estate Logo

A7542 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2023  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 125 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 650 €
Депозит: 650 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 125 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Паркинг, Гаража, Сопствено парно. Цена: 650 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Sopstveno parno. Cena: 650 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Sopstveno parno. Cena: 650 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links