Novel Real Estate Logo

A5650 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 17/01/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2006 
Краток престој:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 72 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Краток престој. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 70 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 75 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links