Novel Real Estate Logo

A5587 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 11/05/2024  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Краток престој:
Клима:
Греење на струја:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Краток престој. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Kratok prestoj. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 116 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 120 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Kratok prestoj. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links