Novel Real Estate Logo

A4978 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 14/11/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 72 m2. Екстра: Лифт, Реновиран, Централно Парно. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 71 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 67 m²
425 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links