Novel Real Estate Logo

A4294 - Издавање - Стан, Карпош 1

Општи информации:

Последна промена: 22/09/2022  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 40 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 40 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 1 40 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 1 40 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 1 45 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 40 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links