Novel Real Estate Logo

A3822 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 64 m2. Екстра: Лифт, Гаража, Сопствено парно. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 64 m2. Ekstra: Lift, Garaza, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 64 m2. Ekstra: Lift, Garaza, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links