Novel Real Estate Logo

A2593 - Издавање - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 30/09/2022  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2006 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 54 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 220 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 54 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 220 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 58 m²
200 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 51 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 54 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links