Novel Real Estate Logo

A1722 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 24/06/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Краток престој:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 55 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Краток престој. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 60 m²
350 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 54 m²
450 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Kratok prestoj. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links