Novel Real Estate Logo

A14897 - Издавање - Стан, Ново Лисиче

Општи информации:

Последна промена: 11/06/2024  
Населба: Ново Лисиче  
Локација:  
Површина: 71 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 71 m2. Екстра: Клима, Лифт. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 71 m2. Ekstra: Klima, Lift. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 71 m2. Ekstra: Klima, Lift. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links