Novel Real Estate Logo

A14841 - Издавање - Стан, Карпош 1

Општи информации:

Последна промена: 11/04/2024  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 56 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Подрум: +13м2 
Клима:
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 56 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Реновиран. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links