Novel Real Estate Logo

A14804 - Издавање - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Сопствено парно. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links