Novel Real Estate Logo

A14780 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 15/06/2024  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links