Novel Real Estate Logo

A14682 - Издавање - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 24/11/2023  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 120 m2. Екстра:. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 120 m2. Ekstra:. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 120 m2. Ekstra:. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links